Decydując się na budowę domu, należy dokonać wielu wyborów. Jednym z nich jest metoda ogrzewania pokoi. Nasza firma poleca jeden z najpopularniejszych systemów, jakimi są nowoczesne wkłady kominkowe powietrzne firmy Hajduk (Volcano) i Hitze. Ich konstrukcja polega na krążeniu gorącego powietrza w całej instalacji za pomocą odpowiednich nawiewów oraz grawitacji. Taka metoda pozwala na podwyższenie temperatury w niemal każdym pomieszczeniu.
Oferowane przez naszą firmę kominki Volcano oraz Hitze wykonane są z odpowiednio dobranych materiałów odpornych na wysokie temperatury czy pożary. Są także wyposażone w narzędzia akumulujące ciepło. Jednocześnie oferowany wkład kominkowy powietrzny jest niezwykle estetyczny, dzięki czemu po zamontowaniu i zabudowaniu cała konstrukcja wygląda świetnie. Można ją także dostosować do własnego stylu aranżacyjnego.

Tego typu piece zapewniają świetny komfort cieplny przy zachowaniu niższej ceny niż warianty wodne, dlatego też warto skorzystać z naszej oferty na kominki Hajduk (Volcano) oraz Hitze!

Filtry