Kominki Łask

Firma Kominki Zduńskie wykonuje wszelkie realizacje kominków dla Państwa potrzeb. Proponujemy zabudowanie wkładu kominkowego w technologii akumulacyjnej. Inaczej nazywaną technologią ciepłą.
Wówczas kominek odprowadza spaliny za pomocą ceramicznych kanałów dymowych. Gorący dym wystudza i odpyla się w nich a ciepło zostaje zgromadzone w masie ceramicznej kanałów dymowych. Następnie zostaje ogrzana zabudowa kominka, wykonana w całości z materiałów doskonale magazynujących i przewodzących ciepło.
Palisz w kominków raz, a ciepło utrzymuje się w całym domu do 12 godzin!
Preferujemy kominek akumulacyjny podłączyć z automatycznym systemem palenia. Jest to sterownik, który odpowiada za prowadzenie procesu spalania drewna. Pozwala on na zmniejszenie zużycia drewna o ok.30% oraz na najbardziej optymalne wykorzystanie paliwa, czyli drewna.
Nasz firma może także wykonać zabudowę z płyt krzemieniowo-wapiennych, czyli tzw. „zimny kominek”. Jest to popularna metoda podłączenia kominka do komina za pomocą metalowej rury i zabudowanie go wyżej wymienioną płytą. Tutaj ciepło utrzymuje się jedynie w szczytowej fazie palenia w palenisku i trwa bardzo krótko.

Galeria