Coraz powszechniejszym rozwiązaniem w dziedzinie ogrzewania budynków są kominki wodne, które pozwalają podgrzewać ciepłą wodę do centralnego ogrzewania. Jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż gaz, ze względu na niższą aktualnie cenę drewna. Oferowane w naszym sklepie produkty posiadają moc od 10 do 24 kW. wkłady kominkowe z płaszczem wodnym Unico spełniają europejskie normy w zakresie niskiej emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Sprzedawane przez naszą firmę wkłady kominkowe Unico są przystosowane do korzystania z nich w pomieszczeniach z wentylacją mechaniczną. Dbając o bezpieczeństwo użytkowników, wyposażono je w radiatory, które mają za zadanie obniżyć temperaturę spalin. W naszym asortymencie systemów grzewczych znajdują się także nowoczesne piece pelletowe, które są zasilane coraz popularniejszym, ekologicznym paliwem.

Nasza oferta kominków wodnych jest bardzo szeroka. Ciągle prowadzimy rozmowy z nowymi producentami, aby móc przedstawić kompleksową ofertę wkładów kominkowych na naszej stronie. Jeśli nie znalazłeś konkretnego modelu kominka skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc.

Filtry