O firmie

Firma Kominki Zduńskie

Witamy na skrzyżowaniu Ulic Technologicznej i Sztuk Wyzwolonych…

Jesteśmy firmą specjalizującą się we właściwym doradztwie i profesjonalnym budowaniu kominków.

Kominki montujemy z najlepszych i sprawdzonych materiałów dostępnych na rynku. Opieramy się również na szeroko zakrojonej współpracy z firmami z branży budowlanej.

Dzięki doświadczeniu i pracy u podstaw w formie stałego doskonalenia swojego warsztatu i poszerzania wiedzy budujemy również piece wolnostojące, piece akumulacyjne, grille ogrodowe, piece do chleba, pizzy itp.

Zajmujemy się również szeroko pojętym zduństwem. Stąd kominki montowane przez nas w pełni gwarantują wysoką jakość i zadowolenie klienta. To właśnie dlatego staramy się proponować Ci wkłady wybranych przez nas producentów, których wyselekcjonowaliśmy na podstawie niezawodności i innych kryteriów decydujących o końcowym efekcie zadowolenia. To ono obok terminowości i profesjonalizmu jest naszym głównym przesłaniem.

Stawiamy na innowacyjność i wierzymy, że nasza wiedza plus Twoje zadowolenie pozwala rozwijać ten prężny rynek, zwłaszcza w dobie estetyki ekologicznej. Najnowsze technologie i najbardziej innowacyjny produkt w połączeniu z ciekawymi rozwiązaniami i wiedzą zduńską stawia nas na wysokiej pozycji i wyróżnia wśród innych firm. Wierzymy, że nowoczesna technologia połączona ze sztuką wykonania daje najlepsze i najprostsze rozwiązania, przyjazne dla użytkownika.

Prawdy dowiesz się od Profesjonalistów…